Hana Tykalová
pedikérka a manikérka
• 606 207 633

Již více než patnáct let se intenzivně věnuji celkovému ošetření nohou. Při své práci využívám nejmodernější postupy a na základě dlouholeté praxe zažijete profesionální a kvalitní ošetření. Těší mě péče o své klienty, ženy i muže, a jejich spokojenost z mé práce.

Radka Vinařová
pedikérka a manikérka
• 606 806 041

Jsem ráda, že mohu svým klientům dopřát zážitek z manikúry a pedikúry. Nechte Vaše ruce a nohy hýčkat peelingem, uvolňující masáží a dopřát si u toho zaslouženého odpočinku.

Andrea Fiňková
kosmetička Éminence, Inlight
• 777 799 588

Jsem vděčná, že mohu dělat práci, která mě naplňuje a posouvá dál. Mám ráda přirozenost a čistotu, proto je mým přáním, aby mé klientky odcházely s krásnou, zdravou a zářící pletí.

Hana Růzha Jurašková
kosmetička
• 608 045 913

Je pro mě důležité, aby mé klientky odcházely s krásnou, čistou a zdravou pletí. Každá vaše návštěva se stane příjemnou relaxací a odpočinkem, protože i tento vjem má na pleť velký vliv. Mám radost, když si tento okamžik vychutnáte.

Šárka Ouředníková
kosmetička
• 732 717 373

S přírodní kosmetikou Pandhy's pracuji velice ráda, jak při péči o pleť a pokožku celého těla, tak při depilaci cukrovou pastou. Dělá mi radost, že má péče pomáhá k dobrému pocitu a většímu sebevědomí klientek i klientů.

Bohunka Šrámová
 

Mojí myšlenkou bylo vytvořit příjemné a klidné místo, kde se lidé zastaví, odpočinou a ještě při tom zažijí voňavou lázeňskou péči. A protože pocházím z malebného kraje moravských Kopanic, kde jsem získala lásku k přírodě a ke všemu, co z přírody pochází, pracujeme v našem salónu jen s čistě přírodními produkty, které v sobě ukrývají sílu přírody. Vy, naši klienti, jste mojí inspirací a radostí z mé práce.

01
01
01
01

fb fb

SALON MIRÁKL